Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,72 zł , zmiana od tamtej pory: 81,11%

Re: @maskopatol nie wypowiedziałeś się co sądzisz o prognozie autozaora.

Zgłoś do moderatora
"1. zastosowania historycznie najwyżeszej rocznej marży netto do skrajnie pesymistycznego scenariusza2. chwalenia się zbieżnością 55mln zysku netto ze scenriusza skrajnie pesymistycznego do tego co się aktualnie realizuje, bo aktualnie odpalona jest sprzedaż na UA i udało się przekierować sprzedaż na inne rynki."
Fif, jak na to nie patrzeć, to dużo trafniejsza prognoza od niby specjalistów.:) Są szanse, że zostanie przebita. A że" skrajnie pesymistyczny wariant" to słaby dobór słów, to inna sprawa.
Fif, każdy w każdym momencie może zrobić prognozę i się nią pochwalić. Jeżeli w kilku kolejnych będziesz miał dokładność 5% to bęie znaczyło, że robisz je dobrze. I ne ważne czy to zrobi pseudo prof, donb czy Ty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -1,26% 26,66 2023-03-24 17:03:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.