Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,83 zł , zmiana od tamtej pory: 79,77%

panie @wiater, panie @trzydzio uprzejmie proszę....

Zgłoś do moderatora
wypowiadać się NA TEMAT tegoż wątku.
wchodząc w ten wątek jestem zainteresowany oceną mizernej prognozy autozaora i niczym innym, jasne?
Nie mam ochoty słuchać o bemechah, o sóneksach, gełotranzach itp.

PS. Mógłbym zrobić wyjątek i posłuchać o krótkiej karierze medycznej autozaoraka, bo widzę że moja wizja znalazła kilku wyznawców, a jako że można mi zarzucić wiele, ale nie to, że nie poprawnie sprofilowałem przezniczaka, to miło by było usłyszeć od niego choć małą pochwałę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -1,26% 26,66 2023-03-24 17:03:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.