Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,93 zł , zmiana od tamtej pory: 82,18%

Re: @maskopatol nie wypowiedziałeś się co sądzisz o prognozie autozaora.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-08 o godz. 12:45 fif_111 napisał(a):

> 1. zastosowania historycznie najwyżeszej rocznej marży netto do skrajnie pesymistycznego scenariusza

wszyscy zakładaliśmy wzrost marży, więc jej utrzymanie można nazwać pesymistyczne - zważywszy na informacje, że zdecydowana należności itp. większość była pozabezpieczana.
Sam mnie przekonywałeś, że marża ma rosnąć, bo marki własne ....

napisałem Ci, że dla mnie skrajnie pesymistyczny zakładałby spadki przychodów na pozostałych rynkach i marż, ale to nie ja tworzyłem. Nie mam problemu z takim założeniem. Sam też nie uważałem za realny taki scenariusz o ile wojna się nie rozleje na dalsze kraje.

> 2. chwalenia się zbieżnością 55mln zysku netto ze scenriusza skrajnie pesymistycznego do tego co się aktualnie realizuje, bo aktualnie odpalona jest sprzedaż na UA i udało się przekierować sprzedaż na inne rynki.
>

ot cały on. Strzelił 300 mln to do końca świata będziemy o tym czytać.
tutaj (nie widziałem) dopasował swoje 55 do jakiegoś 55 to będzie o tym wspominał.
Nie strzelił wojny i dywidendy to o tym nie przypomina..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 1,57% 27,20 2023-03-21 17:04:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.