Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,74 zł , zmiana od tamtej pory: 80,87%

Re: @zen_on - o tragicznej prognozie PRZEZNICZAKA cd

Zgłoś do moderatora
prof_wiatr odpowiada ~WlodekzGdyni
2022-09-08 14:25
IP 95.49.27.*

Masz rację, ale dyskusja z maskopatolem, była "ciekawa".Widac wyraźnie jak wielki to inwestor.Dla mnie ciekawe jest to, że na chwilowo rosnącym rynku, przebicie 15zł, jest niezwykle trudne.Co to znaczy, nawet mniej zorientowany inwestor, doskonale wie.
&&&&&&
Raz podałeś konkret INWESTORZE. Raz! I mógłbśna luzaku z 15% zarobić. I wcześniej i później bałeś się pisać konkretnie, bo taki z ciebie inwestor:) Kolejny, który nie jest zainteresowany spółką, bo jest multum lepszych, ale dzień w dzień się tu produkujesz:)
I pytanie na oiec merytoryczny inwestorze, podszkoliłeś miejętność czytania ze zrozumieniem:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -1,26% 26,66 2023-03-24 17:03:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.