Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,92 zł , zmiana od tamtej pory: 78,69%

Re: @zen_on - o tragicznej prognozie PRZEZNICZAKA cd

Zgłoś do moderatora
prof_wiatr - oj chyba delikatna przesada, że rosnąć nie chce.
Kurs już wcześniej spadać nie chciał od 14,1x - a teraz bez problemu wspiął się na 15.XX

Tu wyglada na sytuację, że każdy się czai czy już kupować i jakiekolwiek podbicie na głównym może wywołać kupowanie na wyścigi, gdyż nawet na tą chwilę wzrost prawie 3% realizowany jest na obrocie 0,8 mln zł - przecież tu na spzredaż nie jest za dużo akcji - tyle, że nikt nie chce się wyrwać przed szereg.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -1,26% 26,66 2023-03-24 17:03:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.