Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 6,67%

Re: coś o konkurencyjności

Zgłoś do moderatora
Na jakiej podstawie podnosisz, że efekt jest zerowy?
1. mam strukturę nalezności
2. wykupiono ff od fundu i polapartu. Jak sądzisz co było przyczyną?
3. wprowadzana jest zmiana kanału co podnosiłem już rok temu a wtedy odpowiedź była negatywna
4. Jest zainteresowanie agiofunds.

jest kilka elementów
1. obecnie czekam na odpowiedź nadzorcy

Jest duże wsparcie SII (Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych). Po odpowiedzi Nadzorcy będę się kontaktował w kwestii zaskarżenia uchwały.

Jest reakcja jednego z dużych akcjonariuszy ale teraz trzeba cierpliwie czekać na wykruszenie się jednego z otoczenia by znów podjąć temat porozumienia. (myślę, że ta droga to kwestia kilku miesięcy.... kwestia ambicji i kalkulacji, że tkwienie w tym już się nie opłaca)

Zobaczymy co wyjdzie z przejrzenia portfeli tfi, które posiadają obligacje Marki.

W odniesieniu do tego, że obligatariuszom wystarczyło powołać Radę Wierzycieli która ma narzędzia równe nadzorcy według mnie już sporo zostało osiągnięte!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARKA 0,00% 0,32 2025-10-31 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.