Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,29 zł , zmiana od tamtej pory: -2,06%

Re: 9 miliardów dostanie ENERGA tylko z aukcji rynku mocy za rok 2026

Zgłoś do moderatora
Kolego emeryt opuściłeś 2 informacje. Wygląda na to, że Waksmundzka powiedziała to w 2021 roku.:

1. nie zacytowałeś drugiego zdania następującego po pierwszym akapicie,

Pierwszy akapit: PKN Orlen: Budowa bloku gazowego w Ostrołęce zakończy się zgodnie z planem w 2025 r.ISBnews - Biznes
2 lut 2022, 11:42 Warszawa, 02.02.2022 (ISBnews) - Budowa bloku gazowego o mocy 745 MWe netto w Ostrołęce ruszy w tym roku i zakończy się zgodnie z planem w 2025 roku, poinformowała dyrektor wykonawcza ds. strategii PKN Orlen Iwona

Drugie zdanie: Waksmundzka-Olejniczak."Budowa bloku w Ostrołęce ruszy w 2022 roku i zakończy się zgodnie z harmonogramem w 2025 roku" - powiedziała Waksmundzka-Olejniczak podczas konferencji prasowej.

2.
nie napisali, że Waksmundzka jest prezesem Energi.
Jeżeli już w prasie tak ukrywają sprawy Energi to znaczy, że Robi się bardzo gorąco!!! Skup trwa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,28% 7,14 2023-02-07 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.