Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,73 zł , zmiana od tamtej pory: -7,63%

Re: 9 miliardów dostanie ENERGA tylko z aukcji rynku mocy za rok 2026

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-21 o godz. 16:58 ~LESZCZ napisał(a):
> Przedszkolaki mają większą wiedzę :) Kasę wyda na inwestycje i dywidenda mu nie jest do niczego potrzebna :))))))))))))))))))))))) Jeśli Państwo będzie potrzebowało kasy to sfinansują potrzeby z kasy Energa i dywidenda także do tego nie jest potrzebna :))))))))))))))

polityka Orlenu,to inwestować i wypłacać dywidendę,nie widzę powodu,dlaczego,zakładając,że równo traktuje akcjonariuszy na Enerdze ma być inaczej;-)jak, nie za tego,to następnego prezesa.

już tak robili,pgg,ostrołęka c,itd,teraz sprawę bada prokuratura i chociaż w efekty średnio wierzę,bo jaki jest układ każdy widzi, takie rzeczy się szybko nie przedawniają,a następcy 2 razy się zastanowią,czy polecenia partii szkodzące spółce warto wykonywać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,28% 7,14 2023-02-07 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.