Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,73 zł , zmiana od tamtej pory: -7,63%

Re: 9 miliardów dostanie ENERGA tylko z aukcji rynku mocy za rok 2026

Zgłoś do moderatora
To co piszesz to działania na szkodę spółki i jej akcjonariuszy .Myślę ze wiesz ze obowiązuje spółkę KSH .Wbrew pozorom tam też są ludzie którzy zdają sobie z tego sprawę ze za to są określone paragrafy i zdają sobie z tego sprawę że ktoś kiedyś za to beknie . Pisać sobie tak możesz bo widzę ze sprawia ci to przyjemność - zawsze stać w kontrze. Nawet władza PIS nie będzie trwała wiecznie a widać że łódka się mocno kiwa .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,28% 7,14 2023-02-07 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.