Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,44 zł , zmiana od tamtej pory: -3,76%

9 miliardów dostanie ENERGA tylko z aukcji rynku mocy za rok 2026

Zgłoś do moderatora
Uzupełniająco do informacji podanych w poprzednim moim wpisie w tym wątku 7 mar 2022, 15:53 komunikat UREo wygraniu aukcji na premię kogeneracyjną przez spółkę zależną Energa Kogeneracja,

http://www.energa-kogeneracja.pl/

https://wysokienapiecie.pl/krotkie-spiecie/ure-oferty-warte-warte-ok-797-mln-z-wygra-y-aukcj-na-premi-kogeneracyjn/

https://www.ure.gov.pl/pl/urzad/informacje-ogolne/aktualnosci/10142,Wsparcie-produkcji-energii-elektrycznej-i-ciepla-Prezes-URE-oglasza-wyniki-pierw.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,28% 7,16 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.