Wykres, czytam Cię dłuższy czas. Dobry jesteś, muszę Ci to przyznać. Walisz merytorycznie w swoim stylu i najczęściej trafnie, a do tego z kulturalną ironią wobec twoich krytykantów i hejterów. Tak trzymaj! Czekam, kiedy napiszesz, że data zacznie rosnąć. I żebyś wtedy miał tak rację, jak dotąd to ci się udawało.