chyba coraz mniej czasu zostało do jakiejś złej publikacji, niby dobre wiadojmości o zakupie s4e czy o obrocie wrześniowym nie pozwalają zupełnie ruszyć kursem na północ. Coś śmierdzi, ale zobaczymy. Ponoć do końca miesiąca się ma coś wyjaśnić, ale zobaczymy nie zostało wiele czasu.