Z ta dywersyfikacja to roznie bywa... czesto gesto lepiej wejsc w jeden ...rozeznac od deski do deski i zaryzykowac... no chyba ze jestes funduszem to i tak obracasz nie swoimi a kasa i tak leci...ciezkie czasy dla kombinatorow ... moze wlasnie tego GPW potrzebowala " korekty" i TRANSPARENTNOŚĆI