u nas wszystko upolitycznione, ab sporo kasy wywaliło w kampanię pisu... poza tym oni przysnęli nie pierwszy raz ale tym razem akurat to im wyszło mocno na plus po czasie, bo wcześniej mieli słabsze wyniki no ale teraz po pierwsze są chronieni a poza tym najmniej kupowali. Nie bardzo kumam o grupie przestępczej, to absurd bo action sam zgłosił do us że są pewne nieprawidłowości... bieliński ma kasy jak lodu po co by się pchał w takie rzeczy, to bez sensu. No ale jaki kraj taka polityka...