Rekomendacja od wiadomo kogo i wywalanie w rynek na podbitkach.to AB..pare artykułow i wieksza ilosc akcji uplynniono na AB... ale czy kara ich nie spotka? I tak wszyscy brali od tych samych a uwalaja po kolei.... byc moze jest taki plan: po kolei i na koncu AB o ile starczy czasu....pomaranczowi musicie uwazac...maluczkich juz tam raczej nie i wroca jest bedzie transparentnie... Polityka tak nie powinna ingerowac w biznes... taki "Polski grajdulek totalitarny moze sie zrobic". Zadna z tych spolek nie jest spolka Skarbu Panstwa