jestem pewny tego że data skupywała towar z rynku po znacznie niższych cenach, to samo robił action, to samo komputronik a także na znacznie mniejszą skalę ab oraz techdata. Tak więc ja się wystraszyłem, być może tak będzie że data dostanie domiar i będzie miała z czego zapłacić to też jasne, i to że nie będzie u nich sanacji to raczej też przesądzone ale, ale że to nie zachwieje kursem spółki porządnie w to nie uwierzę. Dlaczego data nie kupowała smartfonów od Samsunga bezpośrednio skoro mogła tylko skupywała z rynku hmmmmm :)