Data to solidna spolka i jako mniejszosciowi - tak zwana ploc wezmiemy to pod uwage ... za mocno spadla jak 2.50 i 2.25 peklo to kazdemu sie oczy otworzyly a spolke obsereujemy jyz pod rok na kazdej sesji i w kazdej mozliwej konfiguracji... tu juz w dzis powinny byc szczyty... no chyba ze nastepuje jakas wymiana pokolen i zgodnie z cyklem paruletnim za moment zbliza sie okazja zycia zeby zabezpieczyc sobie przyszlosc zakupujac spolke ABCData cos na wzor ECHO ktora byla brana na dolkach - powiedzmy rocznych ponizej 4 zlotych...moment przelomu sie zbliza i to njuz niebawem... kwestia pewnie roku OFE , programy pracownicze, rating , dolar do PLN ... Data byla i powinna zostac liderem...a co bedzie to wie tylko US i akcjonariusze!... wpis wykresa biore do mozgownicy cos na wzor " od bandy do bandy"... czlowiek uczy sie cale zycie i to jest najlepsze!