nikt tu nie pisze zwlaszcza ja ze nalezy kupowac na 1 fali spadku
bo podbicie moze byc za male odkupuje sie do tzw skarpety na falce 3 ciej
funt
bylo 6,12 spadlo do 5,26 podbilo do 5.8 to cel mozliwy nawet nizej 4,9
dzis masz 5,24 czyli jestesmy na fali3 spadkowej
zawsze mozliwe np od dzis podbicie do 5,3-5,35 czy nawet 5,4 i dopiero jazda w dol
pytasz kilka razy o funta
to masz i mysl bo to twoja kasa