heh chyba nikt nie wiec co będzie :) anale mowili o oslabianiu sie zlotowki, a tymczasem sie umacnia.
Rynek zbyt niepewny, faktem jest to ze nasza waluta również najsłabsza w regionie ok 10 - 15%. Nie bawie sie w waluty zeby nie bylo, ale tak patrzac na calosc to wszystko idzie sobie jak chce, od gpw po zlotowke :)