Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
dolar rosnie no a teraz spada w lipcu mial byc tanszy ale brexit mu zamieszal bo by byl sporo tanszy
dzis czyscili wierzacych we wzrosty teraz to uklepia moze ze 2gr spadnie i wracamy
na 3,9590 jest 50fb a na 3,922 mamy 61,8fb to powinno zatrzymac choc to dzisiejsze dno 3,944 to juz powinno mocno wspierac
dzis wyraznie poziom kup dolara i nie glowkuj ale to tylko moje zalozenie