a gdzie ty widzisz 4,2 na wykresie bo piszesz o tym tylko ty
wszystko jest mozliwe ale to tylko cel tak samo jak 3,6 czy nizej
masz przykladowo mozliwa syt w lipcu
np 2razy obnizke ratingu i podwyzke oproc usa jakies wydumane problemy np wybuch lub nastepne panstwo chcace wyjsc z unii ---- i jaki mozliwy wtedy kurs??
wiadomo tego nie bedzie ale mozliwe jest???////
sa wzrosty szczyt byl na 4,13 to teraz spadek a na 3,9-3,93 czyli ok 20 gr
podbicie mach 6-10 gr i spadek ok 15-20 groszy
ja mysle ze pisze pisalem bardzo wyraznie rosnie i spada poszedl sygnal spadku isal o tym szuler i inni tez
i kto czytal pisalem szczyt znowu byl a podbicia czemu nie
z tym ze teraz 1 dno szukamy
kto czyta i mysli odroznia wlasnie tylko z wykresu kiedy jest sygnal
rynek dlugoterminowo ma cel wzrostu 4,5 a nie 4,2 i co z tego
musialyby sie nalozyc przynajmniej 2-3 infa zle dla eur
brexit bylo tylko 1dnym czyli realizuj zysk pod ten bajer
a teraz ryzykuj i kup bo korekta jest zawsze wliczona w jakims tam czasie i jakis numer w stylu brexit
nie ma powodow by zloty tylko rosl bo czytamy tez jak sie maja nasze prognozy gosp
lipiec tani dolar pisalem to kilka razy a jak tani a jak mu rynek na to pozwoli