Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln---- byle kto

Zgłoś do moderatora
wykres jest tylko po to by znac kierunek
zas wszelkie opory i wsparcia sa tez po to bys mial tylko pojecie gdzie cienkie zuczki moga sie zaczac bronic
i jak zbyt duzo zuczkow sie tam ustawi to grubas ich zawsze rozjedzie
poziom obronny byl na 3,963 no to go zdmuchnal za 1