Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
PLN jeszcze sie umocni i to sporo wracamy do starego kursu a nawet nizej,byl moment na sprzedaz i trzeba bylo to robic,okazja predko nie wroci jak ktos liczyl na 4,20 grubo sie przeliczyl,Szybciej ponizej 3,9 aniezeli 4.