Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
ale dzis straszą... wyglada to mocno spadkowo ale chca aby wiekszosc wlasnie w to uwierzyla... gram pod prad [usd].
wkrecaja teraz ludzi w surowce i strasza bankami centralnymi wiec nalezy oczekiwac reakcji odwrotnej.