Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
Choc to wydaje sie nieracjonalne zakladam ze w przyszlym tygodnou wracamy do spadku zlotowki. Ale to tylko wrozba ja tam nie jestem expertem od AT.