Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln---- byle kto

Zgłoś do moderatora
No widzisz szuler to jednak nie był chiński mur bo nie przetrwał. Na papierze 3,94 idzie na 3,93 i jutro winda. Pewnie trzeba bedzie rano trochę dokupić. Jak sądzicie?