Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
co tu pisac, nie ma madrych, przeciaganie liny, w poniedzialek bedzie kierunek dzis i jutro to tak jak widac.................
dla mnie zlotowka w dol niebawem....