Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
kiedyś tutaj byla taka dziewczyna, pewnie pamietasz co plakala ze funt jej czysci depozyty, ze drogi, ze chcialaby po 5,4 i by wyskoczyla z forexu :) Pomysl sobie co ona teraz ma w glowie, funt nie dosc ze leci, to poleci ponizej 5 :)