ja specem od niczego w kwestii pieniedzy nie jestem, po prostu mam troche kapitalu i stwierdzam ze wole kupic walute niz zakladac lokate, zastanawiam sie nad kupnem funta w tym momencie, moge trzymac kase nawet miesiac, zakladam ze funt wroci do 5,5- 5,6, nie wydaje mi sie zeby spadl do 4 zl, ale to opieram na swojej wiedzy j/w dosc kruchej, czy wedlug was warto zakupic teraz funta ? wiem ze to bedzie opinia danej osoby, nie bede mial do nikogo pretensji, rozumiem rozwniez ze takie rady nie sa za darmo, ale to jest forum - nic mi nie szkodzi zapytac
Pozdrawiam.