Jak tam cebula tabakowa troja imion , miało rosnąć do 150 tylko mam wrażenie że spólki ci sie pomyliły , a radziłem leszczu zakup stosowną literaturę i przerzuć się na kernel jak było zbieranie ok 57 . Mam wrazenie ,że twoja punktacja miszczu ległą w gruzach , bo jakoś lvc rosnąc nie chce , a prezio ciepły bryluje w wywiadach i dupa . Znałem takiego jednego też brylował tez był z wrocka i nazywał się Kąkolweski . W punktacji to że jesteś poniżej zera to oczywiste , ale ile na minus ? i tu ist der hund begraben . A mama mogła nauczyć , że w wielu przypadkach lepiej sie nie odzywać bo wtedy nikt się nie dowie że jesteś matołem , a tak dałeś się poznać.
Pa postanowiłem zmienić wątek bo stawał sie nieczytelny i uniemożliwał mi poznanie waszych złotych myśli , weekend idzie to trochę bedę mógł się rozweselić w mojej stróżówce na rybach