pozwolę sobie wyrazić nieco odmienny pogląd , lvc konsopliduje sie na dołach , kernel na szczytach i trzyma wsparcie juz ten sam fakt teoretycznie, ale jednak wskazuje dalszy kierunek . po wtóre lvc nie bedzie porządnie rosło jak rynek nie zweryfikuje kolejnych wyników jak te okażą się gorsze od konsensu to lvc podzieli los np mls czy mercatora oczywiście nie w takiej skali . Kernel wydaje się mieć najlepszy czas przed sobą , lvc niekoniecznie , to że kernel nie rośnie spektakularnie to
- duża cieżka spólka i kapitalizacja nie jak np na zepak
- sytuacja polityczna
- trzymanie ceny w ramach skupu , bo uważam że za tę akcję kernel bedzie chciał wymienić docelowo je na ziemię
Ponadto uważam, że po pompce na metalach która i tak dalej trwa przyjdzie czas na pompkę na surowce rolne ,