nie wiesz co to jest rsi i nie próbuj dyskutować gamoniu bo nie wiesz jak to to czyta nawet , czy ty naprawde sądzisz że twoje wypociny mają wpływ na cokolwiek co sie tu dzieje konfabuijesz dzieciaku i nie trzymasz sie faktów tylko swoich wybrażeniach o nich , Jak widze każdy wątek musisz zakończyć swoim wpisem nawet najgłupszym i takim z którym zaraz z komórki pojawisz się jako czujny Żąl mi ciebie psychicznie ale portfelowo fajnie że jesteś, jest w końcu od kogo dokonywać transeferu kapitału , bo jak wiadomo na gieldzie kapitał płynie od głupich do mądrych, a nie ulega wątpliwości , że jesteś podzbiorem tej pierwszej grupy uczestników rynku .