jaki ty gamoniu pusty jesteś i nie za bardzo wiadomo co i komu zamierzasz udowdnić tymi infantylnymi postami , czy ja coś mówiłem o cenie skupu, to dwulatek giełdowy nawet taki jak ty co se załozył rachunek w marcu i stał sie "inwestorem długoterminowym do swojej emerytury powinien zdawać sobie sprawe że papier bedzie dążył do ceny skupu przynajmniej w krótkim terminie a potem sie okaże . I filozofii matołku w tym żadnej nie ma, pytanie co dalej i jakie s.a perespektywy dla kernela i te fundamentalne i te na wykresie a te sa całkiem cacy , ale taki miszcz jak ty skąd może mieć pojęcie o tym . Synku poczytaj zatem ze zrozumieniem , daleko jeszcze do 57 a tym bardziej do mojej ceny po 49 , idę o zakłąd że pdo slylwestra poniżej 50 w ciągu roku nie spadnie w cenach zamknięcie a i sądzę że 57 tez możę się obronić.
Ponawiam pastuchu mój apel daj se spokój z analizowaniem kernela, bo to dla ciebie nie ta liga, skup się na cebuli jak twoja mamusia dodaje do zupy i odprawiaj modły za sternika na lvc aby kapitał wystarczył mu na podtrzymywanie papierka na ostatnich dołkach
Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.
Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.
Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.
Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.