od trzech lat smecisz na forum livechata jakim jestes krolem inwestycji - wiec pokazuje ci ze tak nie jest
Kernela nie analizuje - robilbym to na forum dedykowanym spolce
Analizuje twoje "wypociny", a te sa akurat zenujace.
Gdyby przestrzen miedzy szarymi komorkami w twojej glowie nie uniemozliwiala im zderzenia sie ze soba w celu stworzenia jednej logicznej mysli, skojarzylbys ze wszystko co pisze odnosi sie do twojej tworczosci:
chciales udowodnic kiedys, ze jestes krolem inwestycji krotkoterminowych - nie jestes
chciales pokazac ze osiagniesz lepsze wyniki inwestujac krotkoterminowo - nie pokazales
a robiles to piszac o tym, ze nie mozna sie zakochiwac w papierze i trzeba zarabiac - a teraz przegapiles krotkoterminowy sygnal na rsi i nagle zaczynasz opowiadac o fundamentach i dlugoterminowych perspektywach. wysil sie odrobine i przypomnij sobie ile razy wyzywales tych, ktorzy trzymaja dlugoterminowo papier o solidnych fundamentach, bo jako krol inwestowania sprzedajesz na gorce i kupujesz w dolku. kazdy slyszal jak to obiegasz leszczy ktorzy nie reaguja na krotkoterminowe sygnaly
ja nic nie musialem nikomu udowadniac - wystarczylo dac ci szanse pokazac ze jestes leszczem - wykorzystales ja perfekcyjnie - gratulacje