o zalamaniu kursu nigdzie nie napisalem - o tym, ze moze sie obsunać? owszem
i sam to przyznajesz.
wiec teraz tylko wystarczy, ze osunie sie ponizej 57 zl (twoj rekomendowany poziom zbierania) i okaze sie ze znowu, wystarczy robic odwrotnie niz radzisz i mozna bedzie kupic taniej.
Ale moze tez sie nie osunie, wyjdzie niejako na twoje i bedziesz mogl oficjalnie mienic sie krolem cebuli