Dzięki Panowie! od razu lepiej to wygląda:)...jakbyście się wzajemnie nie obrażali, to może nawet jeden od drugiego, by się czegoś nauczył
Osobiście chyba trochę z pg się zgadzam w kwestii, że chwilowo na lvc jakiś fajerwerków nie będzie, a większe jednak na to szanse na kernelu...ale to moja nawet nie leszcza, bo glapy(nie mylić z preziem nbp)opinia