matołku nie rozumiem czym sie chwalisz i co z tego wynika , kernel miał wysoko rsi i trafił na korektę na szerokim rynku , to dla ciebie za duzy rynek , za duża kapitalizacja , wiec zostań na lvc z z kapitałem na bierki bo tu twoimi złotymi myslami rynku nie zawojujesz . Od trzech lat tworzysz włąsne fakty i ciierpisz na lepkość myślenia . Kiedy te twoje nowe szczyty na lvc , bo jak sternik nie podoła to ci się zrobi zielono, ale w oczach , 90 wisi w powietrzu miernoto , na chwilę wylazłęś z mułu niedługo się schowasz pod innym nikiem