Dnia 2021-09-20 o godz. 14:24 ~pg napisał(a):
> kernel miał wysoko rsi i trafił na korektę na szerokim rynku ,
>
Jest i powrót do korzeni! Analiza wsteczna zawsze skuteczna!
Gdybys w piatek widzial to wysokie RSI, moglbys sprzedac na górce, zamiast teraz siedziec z reka w nocniku
A tak, "zakochales sie w papierze", czekales na wielkiego prezesa wnoszacego ziemie aportem za skupione akcje i niestety znowu bedzie hoop cola, zamiast coca coli