po raz pierwszy od 3 lat sluchajac twoich porad inwestycyjnych mozna bylo nie tylko nie stracic, ale nawet zarobic - musialem to pochwalic, tak jak obiecalem - po ogloszeniu wynikow skupu.
od 3 lata udowadniasz ze nie masz pojecia o inwestowaniu w spolki technologiczne, ale przynajmniej jest szansa ze znasz sie na cebuli. Ciekawe tylko jak bardzo twoj "sukces inwestycyjny na kernelu" jest powiazany z ogromna iloscia słomy w butach, ktora pozwala ci lepiej rozumiec rynek produktow rolnych