|
Pod co to rośnie?? Żadnego info nie było
|
~olala
|
3
|
2023-11-13 10:46
|
|
brac..
|
~ufo
|
1
|
2023-11-13 09:30
|
|
Harperek....
|
~Imeil
|
1
|
2023-11-12 19:51
|
|
Pod co to rośnie? Żadnego info nie było
|
~taktylkopytam
|
7
|
2023-11-09 17:16
|
|
Ufo
|
~Ufo
|
3
|
2023-11-09 17:14
|
|
Witam na pokładzie. Sprzedam powyżej 30zł !!!
|
~Jerry
|
3
|
2023-11-09 17:12
|
|
Przechodzimy na 4mass
|
~Jarii
|
3
|
2023-11-09 16:41
|
|
O co tutaj chodzi ?
|
~123
|
6
|
2023-11-09 13:10
|
|
HARPER-dziś witamy 10 zł--> spólka LISTOPADA
|
~841109
|
3
|
2023-11-09 13:08
|
|
WOW, ale tu jazda spółdzielni, ciekawe gdzie będą zrzucać?
|
~saturn
|
1
|
2023-11-09 10:47
|
|
Kto mi oddał po 7 zł?
|
~mdg
|
1
|
2023-11-09 10:10
|
|
tdawac to na 27
|
~ufo
|
1
|
2023-11-09 09:32
|
|
BANKRUCTWO?? Potęzne spadki i dramat akcjonariuszy....
|
~cosiedzieje
|
12
|
2023-11-08 19:16
|
|
Wymóg KNFu
|
~Zabawny
|
12
|
2023-11-08 18:06
|
|
Harper będzie gwiazdą listopada
|
~Jainwestor
|
3
|
2023-11-08 14:49
|
|
Wait and see
|
~Leo
|
3
|
2023-11-08 13:22
|
|
moze za 3 razem przebije9
|
~ufo
|
1
|
2023-11-08 10:15
|
|
nic tylko kupować
|
~Marcin
|
7
|
2023-11-08 09:44
|
|
Ktoś się wybrał po stoplosy
|
~Kazik
|
2
|
2023-11-06 04:14
|
|
Jest szansa na dywidende?
|
~Kimono
|
5
|
2023-11-06 00:10
|
|
Movie Games będzie grane pod DDS2..
|
~Movie
|
2
|
2023-11-05 20:58
|
|
FIASKO WEZWANIA
|
~sharp
|
5
|
2023-11-03 15:23
|
|
6 tys akcji po 5,25 zł:)))
|
~mis
|
2
|
2023-11-02 23:31
|
|
Jak to odbierać
|
~Leo
|
11
|
2023-11-02 19:26
|
|
HUB TECH Jescze został w blokach dla chętnych
|
~Maxiking
|
4
|
2023-10-30 20:40
|
|
Pytanie czy ktos NIE oddal na zezwanie
|
~Kimono
|
1
|
2023-10-29 19:40
|
|
ktoś z Was oddał na wezwanie?
|
~Kazik
|
11
|
2023-10-29 19:16
|
|
Coś mi się wydaje ze zysk w III kwartale ….
|
~Josef
|
1
|
2023-10-27 17:35
|
|
Zaczęli skupować z rynku ? Do 20 zł im chyba zejdzie....:)
|
~Jan
|
1
|
2023-10-27 14:46
|
|
Novina będzie grana pod wyniki !!!
|
~Novina
|
1
|
2023-10-27 13:13
|