Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
marzyciele!!! ~krzychu 4 2023-11-20 17:55
Yak, tak, a do końca miesiąca to "z pewniścią 100", co nie ? ~Dusan 3 2023-11-20 17:19
Jutro 15zł, do końca tygodnia 25 ~sharp 3 2023-11-20 16:33
Koniec wezwania, koniec popytu ~Giełdowska 4 2023-11-20 16:07
Po takim obrociku jutro witamy 13 ~Imeil 1 2023-11-20 14:51
TVN24 jest sygnał do wypłaty KPO!!! KASA DLA RAEN ~Giełdowska 1 2023-11-20 14:42
Widły x2 ~Imeil 2 2023-11-20 14:24
HUB TECH został jeszcze do kompletu, można zbierać dołek ~Giełdowska 4 2023-11-20 14:17
Jesli ~Imeil 1 2023-11-20 13:11
40 zł jak nic będzie . Porównajcie kapitalizację i zyski z GLC ~Josef 6 2023-11-20 11:16
Jakieś newsy spodziewane??? ~Marta 1 2023-11-20 10:50
30 zł najniższy wymiar kary dla peroniarzy ~No1 4 2023-11-20 10:41
Można się jeszcze na HUB TECH załapać w tej branży ~Maxiking 1 2023-11-20 10:38
Muszę posiadaczy pocieszyć ~Jazda 3 2023-11-20 10:25
Pod co tak pompują ? ~stachu 3 2023-11-20 10:09
Spodek jest jedną z najbardziej zyskownych formacji, ~ufo 3 2023-11-20 09:33
GLC- HRP ~Tom 9 2023-11-20 09:05
Jutro witamy 10 ~Leo 7 2023-11-20 09:00
Plan na dzisiaj przebić 10 i uklepać ! ~No1 10 2023-11-17 14:42
Do ilu będzie spadać ? ~jank 2 2023-11-17 12:16
Tak to wygląda ~Tom 3 2023-11-17 11:03
EDI lepszy na listopad ~Harp 1 2023-11-17 00:13
Nie spada będzie rosło ! ~No1 4 2023-11-16 19:07
Analitycznie kapitalnie to wyglada ~Imeil 1 2023-11-16 18:41
15-18 zł ~mac 5 2023-11-16 10:55
Moje przewidywania. ~No1 16 2023-11-15 19:46
Zakończył się terminal kółkowiczom ~Imeil 1 2023-11-15 12:27
Czy poziomy 20zł na stałe? ~Marcin 3 2023-11-14 12:47
Uwaga sztuczna podbitka, zaraz zjazd !! ~znowu 6 2023-11-13 18:49
C/Z 5 urealnienie wyceny ~Harp 3 2023-11-13 13:16
[x]
HARPER 0,80% 5,04 2026-06-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.