Według zgłoszenia, w manifestacji kibiców Legii ma wziąć udział około 15 tysięcy osób. Ratusz nie udziela informacji na temat liczby spodziewanych kibiców Wisły. Trasy obu marszów nie krzyżują się, ale mają wspólny finał - Stadion Narodowy. Obie demonstracje mają odbywać się w odstępie zarówno 30 minut.
Celem demonstracji kibiców Legii jest oficjalnie "Krytyka wobec działań rządu". Krzysztof Wąsowski ze Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa przyznaje jednak, że obawia się prowokacji. "Nie mogę zagwarantować, że nasi kibice nie zareagują. Jeśli będą widzieć, że coś złego się dzieje, że jacyś inni kibice będą chcieli w naszym mieście robić awanturę, no to po prostu zareagują" - mówi przedstawiciel SKLW. Dodaje jednak, że liczy na dobre zabezpieczenie policji.
Miasto zapewnia, że jest przygotowane do obu demonstracji.
IAR
Źródło:IAR



























































