wiadomo rynek jest rynek ale zakladajac wariant pesymistyczny dla dolara to w srode nie podnosi fed oproc i mowi jak golab i ile jest wtedy eur/dol ?//// 1,12 czy 1,13
a to juz bedzie w srode i to jest mocno prawdopodobne
i to trzeba zakladac niestety nie musi tak byc ale przestrzegalem tu kilka razy by uwazac na koniec miesiaca
zakladajac 1pkt to spadek 4 grosze to zasieg mozliwy 3,85-3,9 a to ze wszyscy by chcieli 4 zeta to tym bardziej jest mozliwe
tylko jakis trup z szafy ratuje ze bedzie inaczej