Forum Forex +Dodaj wątek

Re: podwojne dno?

Zgłoś do moderatora
Zobacz jaka flaga jest na dziennym. Nie wiem co będzie, zaryzykowałem, ale ja lubię adrenalinę :)
No i jeszcze nigdy nie miałem NOKa :)