Forum Forex +Dodaj wątek

Re: podwojne dno?

Zgłoś do moderatora
Ja się wbiłem w NOKa, tam jest ściana na 0,465.
Wziąłem naziemnie po 0,47, jak spadnie ( w co wątpie ) to dokupie
Zielony będzie poniżej 3,90 i wtedy się zapakujemy