Forum Forex +Dodaj wątek

Re: podwojne dno?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-07-21 o godz. 18:40 ~zen napisał(a):
> Ja się wbiłem w NOKa, tam jest ściana na 0,465.
> Wziąłem naziemnie po 0,47, jak spadnie ( w co wątpie ) to dokupie

I jak tam , mamy teraz 0,4640