Forum Forex +Dodaj wątek

Re: podwojne dno?

Zgłoś do moderatora
Powoli trzeba otwierac wor i pakowac Edka. W okolicach 1,094 odbije sie jak od sciany I ruszy na polnoc.
Moim zdaniem to nieuniknione... Be ready! Nastepny poziom do przeskoczenia to 1.0963-1.0957... Potem cel

Pozdr
JBD