Forum Forex +Dodaj wątek

Re: edek do JB do JP

Zgłoś do moderatora
Pierwszy mój cel podobny do celu dolarka 1,0946, ale cały czas jest aktualny mój wielomiesięczny target ;) 1,0936. Liczę się z tym że mogą troszkę przeciągnąć ale poniżej 1,0915 nie powinni. Jak zobaczę 1,094X to bede wchodził odwazniej.
Trzymajcie się panowie.
Idę troszkę weekendu użyć

Powodzenia
JBD