Forum Forex +Dodaj wątek

Re: eur/dol do dolarka

Zgłoś do moderatora
To co mamy aktualnie 1,0957 to również może być finał, teraz już jest b blisko dna, ja od tego poziomu kupuje.
Nie mniej wstrzymam sie do poniedzialku. Daleko już nie uciekną a czasy takie niespokojne :) Podejrzewam że optymalny zakup to może byc pon 9.00

Spadam Ciao!