Forum Forex +Dodaj wątek

Re: edek do JB

Zgłoś do moderatora
ecb ma jakis problem z Qe bo jakos nie bardzo im wchodzi odkup oblig niemieckich gdyz sa na minusie czy jakos tak
kupowalem tego dolca sam w niego nie wierzac a wyszlo jak wyszlo